TERROR FROM THE DEEP

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Ludzie róbcie SF safe fleet. Nikt nie będzie czekał az zabiezecie Flotę z planety tylko ją rozwali, JESZCZE RAZ RÓBCIE SFy

#1 2008-12-09 21:14:51

Seben

Porucznik

6865145
Zarejestrowany: 2008-11-04
Posty: 29
Punktów :   

Kodeks Praw Sojuszniczych

Słuchajcie Robaczki!!!

We tym wątku każdy z Was może / musi pisać propozycje jakie powinny znaleźć się w Kodeksie

Piszcie tylko mądre i z sensem propozycje

Z wyrazami szacunku - Seben - Admirał

Offline

 

#2 2008-12-09 22:09:59

zbyniek

Gość

Re: Kodeks Praw Sojuszniczych

Nie, to ja wysiadam - zbyt duże masz wymagania ("mądre i z sensem"), sory , nie dam rady.

 

#3 2008-12-09 22:22:06

Seben

Porucznik

6865145
Zarejestrowany: 2008-11-04
Posty: 29
Punktów :   

Re: Kodeks Praw Sojuszniczych

Zbyniek ja wiem że ci brakuje ptasiej grypy. Ale ty w kodeksach zawsze byłeś najlepszy. Więc coś skrobnij

Offline

 

#4 2008-12-09 22:35:52

zbyniek

Gość

Re: Kodeks Praw Sojuszniczych

No dobra - wjechałeś mi na ambicję. Na pewno w sojuszu każdy powinien mieć jakieś prawa ale i obowiązki. Na początek pomoc słabszym, jeżeli chodzi o surowce - nie od razu wszystkie jakie kto ma, ale gracze o pewnym statusie (będący na wyższym poziomie rozwoju) mogą dostarczyć surowce. Powinniśmy określić konkretnie kto i w jakim stopniu powinien pomagać. Ale gracz rozpoczynający grę musi dostosować się do narzuconych reguł np. surowce przeznacza na wskazane cele i wykonuje polecenia dotyczące rozwoju - oczywiście w fazie początkowej - czyli co i jak ma budować. Ponadto należy wyznaczyć - wspólnie lub przez wodzów - miejsca zakładania koloni, tak żeby były to strategiczne punkty ważne dla sojuszu a nie dla pojedynczego gracza. To tak tytułem wstępu.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemonfunn.pun.pl www.gameliaforum.pun.pl www.rpgavatar.pun.pl www.shakesandfidget.pun.pl www.heksa.pun.pl